Doprava ZDARMA a DÁREK ke každé objednávce.

ROLLONY

Aromaterapie ve vaší kapse

 

Hledáte přírodní cestu ke zlepšení Vašeho zdraví a pohody? Objevte Natasha Rollon s mandlovým olejem, moderní a pohodlnou formu aromaterapie, která spojuje sílu esenciálních olejů s blahodárnými účinky mandlového oleje.

 

 #ShowMore#

Co je to Rollon?

Roll-on je malý, přenosný aplikátor ve formě lahvičky s kuličkovým aplikátorem, který umožňuje snadné a rychlé nanášení oleje na kůži. V Roll-on produktech používáme mandlový olej jako základ, do kterého se přidávají směsi bio esenciální olejů pro specifické účinky.

Proč mandlový olej?

Mandlový olej je známý svými hydratačními a zklidňujícími vlastnostmi. Je bohatý na vitamín E, mononenasycené mastné kyseliny a další důležité živiny, které pomáhají udržovat kůži zdravou a hydratovanou. Použití mandlového oleje jako základu v roll-on produktech zajišťuje, že esenciální oleje jsou efektivně distribuovány, zatímco kůže zůstává vyživená a ochráněná.

 

Roll-on s mandlovým olejem je ideální pro aromaterapii na cestách. Malé a praktické balení se snadno vejde do kabelky, batohu i kapsy, takže si můžete dopřát blahodárné účinky esenciálních olejů kdekoliv a kdykoliv. Ať už cestujete za prací, zábavou nebo relaxací, Rollon s mandlovým olejem Vám pomůže udržet si klidnou mysl, soustředění a dobrou náladu.

Jaké používáme esenciální oleje ?

 V naší značce Natasha Rollon jsme pro vás připravili speciální směsi olejů pro každodenní situace, které řešíte. Ať už potřebujete relaxaci, inspiraci a soustředění, zbystření mysli nebo uklidnění, naše pečlivě vytvořené směsi vyrobené z bio produktů vám pomohou dosáhnout zdraví a mentální i fyzické pohody.

 Výhody malého a praktického balení:

  Snadná přenosnost: Roll-on s mandlovým olejem se snadno vejde do kabelky, batohu i kapsy, takže ho můžete mít vždy po ruce.

  Kompaktní design: Malé a kompaktní balení roll-onu nezabere mnoho místa, takže je ideální i pro cestování na lehko.

  Pohodlí při aplikaci: Aplikátor s kuličkou umožňuje snadné a rychlé nanášení oleje na kůži, takže si můžete dopřát aromaterapii i v rušném prostředí.

  Ochrana před únikem: Roll-on s mandlovým olejem je uzavřený vzduchotěsně, takže se olej nerozleje a nepoškodí Vaše věci.

 

 
5 položek celkem

Cena

157158
1157158
Natasha roll on bio inspirace a soustředění (2)
Novinka
157 Kč

17445112
Natasha roll on bio jasná mysl (2)
Novinka
157 Kč
17445068
Natasha roll on bio klid v duši (2)
Novinka
157 Kč

17445143
Natasha roll on bio relax (2)
Novinka
157 Kč

17445099
Natasha roll on bio volně dýchám (2)
Novinka
157 Kč

17445044