Úklid WC

Ekologický úklid toalety

Toaleta je jedním z nejnavštěvovanějších míst v domácnosti, a proto je důležité věnovat jejímu úklidu dostatečnou péči. V Natasha klademe důraz na udržitelný a zodpovědný přístup k úklidu. Věříme, že i zdánlivě obyčejná činnost, jakou je úklid toalety, může mít dopad na naše životní prostředí a zdraví.

#ShowMore#

Proto jsme vyvinuli ekologický čisticí prostředek, který je šetrný k přírodě a zároveň účinně bojuje proti vodnímu a močovému kamenu, nečistotám a bakteriím. Mnoho z nás si neuvědomuje, že každým spláchnutím toalety splachujeme do odpadních vod i značné množství chemikálií, obsažených v běžných čisticích prostředcích. Tyto látky pak kontaminují životní prostředí a mohou negativně ovlivňovat zdraví lidí i zvířat.

Proč se vyhýbat bělidlům a agresivním chemikáliím?

Bělidla a agresivní chemikálie sice na první pohled dělají dojem dokonalé čistoty, ale jejich používání s sebou nese řadu rizik:

Znečišťování životního prostředí: Tyto látky se s každým spláchnutím dostávají do odpadních vod a znečišťují tak vodní zdroje. Mohou škodit vodním organismům a přispívat k rozvoji rezistence bakterií.

Zdravotní rizika: Agresivní chemikálie dráždí dýchací cesty a pokožku, a při nesprávném použití mohou způsobovat i vážnější zdravotní potíže.

Poškození potrubních systémů: Dlouhodobé používání silných chemikálií zatěžuje odpadové systémy a může vést k jejich poškození.

Proč nepoužívat syntetické vůně ?

Syntetické vůně, běžně používané v mnoha čisticích prostředcích, zdaleka nejsou neškodné. Mohou mít negativní dopad na naše zdraví:

Alergické reakce a podráždění: Syntetické vůně mohou vyvolávat alergické reakce, bolesti hlavy, astmatické symptomy a další zdravotní problémy.

Narušení hormonální rovnováhy: Některé syntetické vůně obsahují látky, které ovlivňují hormonální systém a mohou vést k neplodnosti a dalším zdravotním komplikacím.

 

Naše řešení: Natasha WC čistič borovice toalety neobsahuje  bělidla, agresivní chemikálie ani syntetické vůně.

Sázíme na sílu přírodních ingrediencí, jako je kyselina citronová, cukerné tenzidy a esenciální oleje, které jsou efektivní a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Náš přípravek účinně čistí a odstraňuje nečistoty a vodní kámen, aniž by ohrožoval zdraví vaší rodiny nebo přírodu.

Vyberte si zodpovědný úklid!

4 položek celkem

Cena

123251
1123251
Natasha WC čistič borovice ikony
Novinka
od 123 Kč

+ další
17444887
Natasha Dřevěná štětka na WC
od 242 Kč
17440469
NATASHA OX zazracny cistici prasek ikony
od 221 Kč

+ další
17444610