Doprava ZDARMA a DÁREK ke každé objednávce.

Úklid koupelny

 

Myslíte si, že úklid koupelny je jen další rutinní úkol na vašem seznamu? Opak je pravdou! 

Pravidelné čištění koupelny může přinést spoustu skvělých výhod pro vás a vaši rodinu. Když je koupelna čistá, nejenže se zvýší její vizuální přitažlivost, ale také se stane bezpečnějším místem pro všechny doma. Díky pravidelnému úklidu dokážete držet bakterie a plísně na uzdě, což je skvělý způsob, jak chránit zdraví vaší rodiny.

 #ShowMore#

Navíc, údržba čistoty v koupelně pomáhá předcházet předčasnému opotřebení sanitárního zařízení a dalších povrchů. To znamená méně časté výměny nebo opravy, což vám může ušetřit nemalé peníze. A kdo by si nepřál ušetřit a zároveň prodloužit životnost svého koupelnového vybavení?

 A to není vše! Čistá koupelna může pozitivně ovlivnit celkovou atmosféru vaší domácnosti. Příjemné prostředí bez nepořádku a nečistot může zlepšit vaši náladu a proměnit vaši koupelnu v oázu klidu, kde se budete cítit skvěle.

Takže, nevidíte úklid jako běžnou rutinu, ale jako klíčovou aktivitu pro zdravější a šťastnější domov. S pravidelným úklidem můžete skutečně udělat velký rozdíl!

Produkty pro úklid koupelny od značky Natasha jsou navrženy tak, aby úklid nebyl jen nutností, ale stal se příjemným rituálem. Díky obsahu bio esenciálních olejů a účinných čistících látek si během úklidu můžete užívat skvělý efekt aromaterapie, kdy příjemná přírodní vůně změní nudný úklid ve voňavý zážitek.

Navíc, všechny naše ekologické čistící produkty jsou 100% bezpečné pro domácí čističky odpadních vod i pro kořenové čističky. S produkty Natasha můžete být úplně v klidu, vědomi si, že váš úklid nepřináší škodu životnímu prostředí okolo nás.

Používáním našich šetrných čistících prostředků tak nepodporujete jen čistotu vaší domácnosti, ale aktivně přispíváte k ochraně přírody.

 

Naše tipy pro rychlý a snadný úklid

 

Příprava:

Uklidˇte vše z povrchů: Prádlo do koše, vše ostatní do skříněk. Odstraňte prach: Utřete zrcadlo, poličky, pračku a ostatní povrchy.

Čištění:

Zrcadlo, umyvadlo, sprchový kout a baterie:


Pro běžný úklid použijte Natasha Citrónový čistič sprej. Nastříkejte na povrch a setřete hadříkem.
Na větší usazeniny vodního kamene (bílé fleky) použijte Natasha Citrónový čistič gel, nechte působit 30-60 minut a poté umyjte.

Sprchový kout: 


Vaničku umyjte Natasha Univerzálním čističem. Stěny sprchového koutu postříkejte Natasha Citronovým čističem sprej. Utřete hadrem a spláchněte vodou.

Sprchová hlavice:
 


Pokud je zanesená vodním kamenem, naneste na ni Natasha Citrónový čistič koncentrát (gelová forma). Kyselina citrónová rozpustí nánosy. 

Odtoky:


Pro čištění odpadů v umyvadle, vaně a sprchovém koutě použijte Natasha OX - Zázračný čistící prášekNasypte do odtoku 1-2 polévkové lžíce, zalijte horkou vodou a nechte působit. OX dezinfikuje a odstraní organické nečistoty. Je šetrný k životnímu prostředí a bezpečný pro děti, zvířata a těhotné ženy.

Podlaha, skříňky a poličky: 

Na běžný úklid použijte Natasha Univerzální čistič s vůní pomeranče. Na odolnější špínu (mastné otisky, stopy od jídla) použijte Natasha Pomerančový čistič sprej.

 

 
 
6 položek celkem

Cena

120221
1120221
NATASHA Citronovy cistic koupelen sprej ikony
Novinka
194 Kč

17444450
NATASHA Univerzalni cistic ikony
Novinka
od 120 Kč

+ další
17444856
NATASHA Bica soda bicarbona ikony
od 145 Kč

+ další
17444399
NATASHA OX zazracny cistici prasek ikony
+ další
17444610